CzechLFS.net
MENU HRÁČI ONLINE
SHOUTBOX
PARTNE?I WEBU


Často kladené dotazy

JAK MOHU ZAKOUPIT LFS?
LFS se oficiálně prodává pouze přes internet. Zakoupit ho můžete buď na oficiální stránce nebo u českého distributora.

KOLIK LFS STOJÍ?
Každý "díl" stojí 12 liber. Takže pokud nevlastníte licenci na první díl (S1), bude Vás S2 stát 24 liber. Pokud licenci na S1 již vlastníte, bude Vás S2 stát 12 liber. Účast v soutěžích pořádaných czechlfs.net není podmíněna žádnými dalšími poplatky.

KDE SEŽENU CRACK NEBO KEYGEN?
Žádný crack nebo keygen pro online hru neexistuje a NIKDY existovat nebude - je to dáno systémem autorizace, který LFS používá. Shánět unlock key také nemá cenu, protože funguje pouze na tom počítači, na kterém byl vygenerován. Upozorňujeme, že je zakázáno psát do shoutboxu nebo na fórum žádosti o crack, nebo ho nabízet. Pokud toto porušíte, může vám být trvale zamezen přístup na fórum či do shoutboxu.

HARDWARE NÁROKY?
Tvůrci uvádí jako minimum 1GHz procesor, 128MB RAM a 3D kartu, ale nejsnažším způsobem jak zjistit zda počítač stíhá, je stáhnout si demo a vyzkoušet.

MOHU SI VYTVOŘIT VLASTNÍ AUTA ČI TRATĚ?
Ne, ani jedno není možné.

KDE SI MŮŽU STÁHNOUT NĚJAKÉ DOBRÉ NASTAVENÍ AUTA?
Doporučujeme stránku http://setupfield.teaminferno.hu, kde se dají stáhnout setupy, se kterými byly zajety světové rekordy.

JAK SI MÁM POSTAVIT VLASTNÍ NASTAVENÍ AUTA?
Není to vůbec jednoduché a bez základních znalostí se neobejdete. Proto se podívejte na tuto stránku, kde jsou popsány základy. Zbytek je už jen o testovaní a ladění...

JAK MŮŽU PŘIJMOUT / POSLAT NASTAVENÍ VOZU PŘÍMO VE HŘE?
Pokud Vám někdo pošle nastavení, několikrát zmáčkněte klávesu N, až se Vám vpravo dole objeví tabulka se jmény, tak klikněte na zelené tlačítko S, pojmenujte nastavení, jděte do boxů a tam si právě uložený setup vyberte. Pokud chcete nastavení poslat někomu jinému, otevřete si tabulku se se jmény a klikněte na tlačítko SS u jména hráče, kterému chcete nastavení poslat.

UVIDÍ OSTATNÍ HRÁČI ONLINE MŮJ SKIN?
Jestliže vlastníte S2 licenci, můžete si svůj skin uploadovat na stránky LFS World, a poté se Váš skin automaticky stáhne všem ostatním hráčům na serveru.

JAK ZJISTÍM TEPLOTU A OPOTŘEBENÍ PNEUMATIK?
Ve hře stiskněte klávesu F9 - vysvětlující obrázek naleznete zde

JAK UDĚLÁM BAREVNÝ TEXT?
Při psaní zprávy podržte levý CTRL a objeví se paleta, ze které můžete požadovanou barvu vybrat.

KDE ZJISTÍM CO ZNAMENAJÍ KTERÉ KLÁVESOVÉ ZKRATKY?
zde

JAK SI MOHU VYTVOŘIT AUTOCROSSOVÝ LAYOUT?
Ve hře stiskněte SHIFT+U a můžete začít stavět. Ovšem doporučujeme přečíst si dokument docs/autocross.txt ve Vašem LFS adresáři.

KALENDÁ? ZÁVOD?

P?idat závod
REKORDY
KDO VYHRÁL

(c) Copyright 2004 - 2010 CzechLFS.net, Všechna práva vyhrazena | All rights reserved
Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.